|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
stuncenpudli
2010-06-16 10:04:11
|
98
|
Nem is kételkedett benne senki hogy nincs hozzá tehetsége. Csak másnak is lenne annyi, attól mert nem tehették meg hogy Angliában meg Barcelonában tanuljanak. még lehetnek jók, csak sokkal nehezebb befutniuk :S A tudását elismerem azzal nincsen gond. Egyébként amit pozitiv kezdeményezésnek tartok az a blog amit indított... Annak valóban van értelme normális témákról beszél nem szuper modelleknek... |
|
Előzmény:
 |
Niktátor
2010-06-10 12:09:33
|
97
|
| Tény hogy akt fotózással lett igazán híres de azért sokszor készít más témákban: divat,portré,autó igényes fotókat. Szóval azért van hozzá tehetsége. Amúgy attól még hogy használnak PS-t megmaradhat a természetesség,mert nem feltétlenül a nő alakját kell megváltoztatni hanem a háttérfényeket vagy az árnyalatot ilyesmit. A másik dolog meg az hogy mostanában egyre nagyobb teret kapnak a kicsit teltebb lányok a fotózásokon. Most már vannak olyan divatbemutatók ahol nem csontkollekciók vannak hanem kicsit teltebb de formás lányok. Ez szerintem jó mert így akik kevésbé elégedettek az alakjukkal azoknak az önbizalmát is növelheti. A portré fotózásról meg annyit hogy én voltam már ilyenen és nagyon sok múlik a fotóson hogy el tudja-e érni nálad azt hogy tényleg ellazulj és magadat tudd adni. A Nánási kapcsán még annyit hogy itt valaki említette a természetes szépséget...ha jól tudom az egy fotó verseny...természetesen szép diszkrét lányoknak. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|