|
|
|
|
 |
Jajca
2010-06-16 09:18:39
|
24219
|
Vigyázz rájuk! A macska könnyen elkapja őket!
Én csak az Élővíz-csatorna környékén bóklásztam egy kicsit. A pár napos Tőkés réce képek még korábban készültek, azóta a 3 fehérből csak egy maradt meg... az van néhány képen. Képek |
|
A hozzászólás:
 |
k.edina
2010-06-15 13:32:12
|
24218
|
Szombat este a galambjaim ketrecén találtam egy felnőtt denevért és azt hittem beteg vagy sérült, de másnap reggel kiderült, hogy egyik gyanúm sem igazolódott be csak azért pihent ott meg, hogy két kicsi denevért hozzon a világra. A kicsikre ugyan ott találtam rá ahol a felnőttet is láttam. Nem tudom, hogy a szülők etetik e őket, de remélem igen. Reggel csendben vannak a kicsik de este csettegéshez hasonló hangot adnak ki.



 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|