|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-06-15 10:49:54
|
4048
|
| Többen is vettünk mostanában ilyen gépet, de 15-25e között mozog jelenleg a reális ára a piacon az állapotától és felszereltségektől függően. Persze a használati értéke ennél sokkal-sokkal több. Érdemes egy donorgépet venni, vagy ezt meghagyni donornak és egy jobb állapotút beszerezni. |
|
A hozzászólás:
 |
spiroa
2010-06-15 08:58:50
|
4047
|
30000 + oda vissza gyors pósta ... szumma szummárum 380000 körül .. na nem is javittatom meg inkább veszek eggyet innen a fórumról ..hát nem ?
csak 1 évvel ezelőtt nem tudtam erről a fórumról . és ahogy látom már akkor is lehetett volna petyke gépet venni :( erről ennyit |
|
Előzmény:
 |
mihok_mihok
2010-06-14 21:36:06
|
4046
|
30 ezer!? te szegény... annyiért már egy másikat is vehettél volna persze lehet, hogy nem egy évvel ezelôtt :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|