|
|
|
|
 |
spiroa
2010-06-15 08:58:50
|
4047
|
30000 + oda vissza gyors pósta ... szumma szummárum 380000 körül .. na nem is javittatom meg inkább veszek eggyet innen a fórumról ..hát nem ?
csak 1 évvel ezelőtt nem tudtam erről a fórumról . és ahogy látom már akkor is lehetett volna petyke gépet venni :( erről ennyit |
|
A hozzászólás:
 |
mihok_mihok
2010-06-14 21:36:06
|
4046
|
30 ezer!? te szegény... annyiért már egy másikat is vehettél volna persze lehet, hogy nem egy évvel ezelôtt :( |
|
Előzmény:
 |
spiroa
2010-06-14 15:06:32
|
4045
|
Szupper látom megoldódott a probléma a használati utasítás körül :)Közben nállam ismét elő jött egy mindig ismétlődő gond , hiba .Bekapcsolás után tetán exponállás után kikapcsol a gép mintha üres lenne az akumlátor ...ez a hiba évente elő elő jönn eddid súlyos 10000 ezreket költöttem javittatásra legutóbb 30000 + pósta
nem tudom másnáll is fennáll ez a probléma ??? vagy egy egyedi gépről van szó ????
próbálltam felváltani aZ S-7000 más géppel de mindig vissza tértem a kép minőség miatt .1 évvel ezelőtt atelyes elejét kicserélték egy kapcsoló panel miatt úgy tűnik eddig birta :(
ha esetleg vallakinek van ehez hasonló problémája ??? vagy netalán hibás gépe melynek a kikapcs bekapcs gomb jó panelestől vázastól vagy hiányzó elem fedél ???
vagy gajjra ment optika
ÍRJON
köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|