Keresés

Részletes keresés

spiroa Creative Commons License 2010-06-15 08:58:50 4047

30000 + oda vissza gyors pósta ... szumma szummárum 380000 körül .. na nem is javittatom meg inkább veszek eggyet  innen a fórumról ..hát nem ?

csak 1 évvel ezelőtt nem tudtam erről a fórumról . és ahogy látom már akkor is lehetett volna petyke gépet venni :( erről ennyit

A hozzászólás:
mihok_mihok Creative Commons License 2010-06-14 21:36:06 4046
30 ezer!? te szegény...
annyiért már egy másikat is vehettél volna
persze lehet, hogy nem egy évvel ezelôtt
:(
Előzmény:
spiroa Creative Commons License 2010-06-14 15:06:32 4045

Szupper látom megoldódott a probléma a használati utasítás körül :)Közben nállam ismét elő jött egy mindig ismétlődő gond , hiba .Bekapcsolás után tetán exponállás után kikapcsol a gép mintha üres lenne az akumlátor ...ez a hiba évente elő elő jönn eddid súlyos 10000 ezreket költöttem javittatásra legutóbb 30000 + pósta

nem tudom másnáll is fennáll ez a probléma ??? vagy egy egyedi gépről van szó ????

próbálltam felváltani aZ S-7000 más géppel de mindig vissza tértem a kép minőség miatt .1 évvel ezelőtt atelyes elejét kicserélték egy kapcsoló panel miatt úgy tűnik eddig birta :(

ha esetleg vallakinek van ehez hasonló problémája ??? vagy netalán hibás gépe melynek a kikapcs bekapcs gomb jó panelestől vázastól vagy hiányzó elem fedél ???

vagy gajjra ment optika

ÍRJON

köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!