|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-06-14 19:26:29
|
287
|
| Meg aztán attól függ hol tárolják: valami dohos, rosszul szellőző helyen, vagy pedig száraz, szellős meleg helyen. Elég jó megoldás a műanyag palatető a fatárolóra, kinti 35 foknál van bent kb 45 fok. |
|
A hozzászólás:
 |
OAndorka
2010-06-14 18:47:23
|
286
|
| Légszáraz állapotba (15% körül) kb 2 év alatt kerül a hasított fa, annál lejjebb már magától nem-igen megy. Egy év alatt kb 18-20%-ig jut el. Azért az már eltüzelhető egész hatékonyan. |
|
Előzmény:
 |
Leslie07
2010-06-10 11:06:33
|
284
|
| A hasított tuzifa,kalodában egy év alatt mennyi nedvességtartalommal bír? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|