Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010-06-14 19:26:29 287
Meg aztán attól függ hol tárolják: valami dohos, rosszul szellőző helyen, vagy pedig száraz, szellős meleg helyen. Elég jó megoldás a műanyag palatető a fatárolóra, kinti 35 foknál van bent kb 45 fok.
A hozzászólás:
OAndorka Creative Commons License 2010-06-14 18:47:23 286
Légszáraz állapotba (15% körül) kb 2 év alatt kerül a hasított fa, annál lejjebb már magától nem-igen megy. Egy év alatt kb 18-20%-ig jut el. Azért az már eltüzelhető egész hatékonyan.
Előzmény:
Leslie07 Creative Commons License 2010-06-10 11:06:33 284
A hasított tuzifa,kalodában egy év alatt mennyi nedvességtartalommal bír?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!