Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fáradt Vándor Creative Commons License 2010-06-14 14:11:20 3
Elvileg úgy működik, hogy van a csengőrészen egy négy kis kapcsolóból álló ún. jumper, ha az egyiket átállítod (és ugyanúgy a gombon is), akkor nem fog "összeszólni" a kettő...
Előzmény:
blogger Creative Commons License 2010-06-14 13:03:53 -
A környékünkön valaki vett egy vezeték nélküli csengőt, és a szomszédnál is megszólalt, amikor megnyomták. Ez tipikus, hogy ugyanazon a frekvencián kommunikálnak ezek a csengők, és ütközés van, vagy ez csak egy véletlen egybeesés volt? Úgy gondolnám, hogy a gyártók odafigyelnek arra, hogy ne ugyanazzal a csatornabeállítással szállítsák minden csengőjüket. Én is most tervezek ilyet venni, és érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata ebben a témában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!