Keresés

Részletes keresés

tamivill Creative Commons License 2010-06-16 05:12:09 102
Egyetértek brigi 77-el. Az a tiszta munka, hogy a régit fel, kiegyenlítés, újat le.
A hozzászólás:
brigi 77 Creative Commons License 2010-06-13 13:34:44 101
Szedd fel a régi burkolatot és betonozz alá,úgy hogy a szintemelkedés meglegyen,majd burkold le.Ne rakd a régire,mert ahol törött ott feljöhet az új is.
Előzmény:
Tomib555 Creative Commons License 2010-06-11 03:56:35 97
Megmondom Őszintén, nem tudom. 25 évvel ezelőtt volt, akkor még éppen csak járni tudtam...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!