|
|
|
|
 |
tamivill
2010-06-16 05:12:09
|
102
|
| Egyetértek brigi 77-el. Az a tiszta munka, hogy a régit fel, kiegyenlítés, újat le. |
|
A hozzászólás:
 |
brigi 77
2010-06-13 13:34:44
|
101
|
| Szedd fel a régi burkolatot és betonozz alá,úgy hogy a szintemelkedés meglegyen,majd burkold le.Ne rakd a régire,mert ahol törött ott feljöhet az új is. |
|
Előzmény:
 |
Tomib555
2010-06-11 03:56:35
|
97
|
| Megmondom Őszintén, nem tudom. 25 évvel ezelőtt volt, akkor még éppen csak járni tudtam... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|