|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Zolivitéz
2010-06-12 22:14:08
|
75
|
Tudodmit, igazad van, na örülsz?
Nem kell senkinek megfogadnia a tanácsom, de aki megfogadja, garantáltan sikerülni fog neki.
Nem értem, a kesztyűtől miért lenne vadabb, az mint ha csak akár a bőröd lenne, ha vad, abba is ép úgy beleharap, a citromlé ezért is jó megoldás, mert elég belemártani a kesztyűt... |
|
Előzmény:
 |
Zolivitéz
2010-05-19 21:40:09
|
72
|
Kiskomám, nem egy patesz megfordult már nálam, és ez a módszer bevállt, mit szólsz bele, ha eggyáltalán ki sem próbáltad soha.
Kívánom, ne kelljen kipróbálnod, de ha szükség törvényt bont akkor ez segíthet.
A kézhez szoktatás más tészta, de az elég nehéz akkor, ha benyúlsz hozzá és az ujjadon csimpaszkodik, nálam volt már hasonló is, de ezt a módszert eddíg sikeresen alkalmaztam a görényeknél.
Először olvass utána a dolgoknak, azután hurrogj le másokat ember!!!!!
Azért nem is fog egy bizonyos idő után próbálkozni a harapással, mert mikor megérzi a savas hatást a szájában, akkor tudja, ha ezt csinálja az neki rossz!!!
Inteligens állatok, de te ezt bizonyára jobban tudod kis okoska.
Ezután jöhet a kézszelíddé szoktatás.
Tisztelettel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|