Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zolivitéz Creative Commons License 2010-06-12 22:14:08 75

Tudodmit, igazad van, na örülsz?

Nem kell senkinek megfogadnia a tanácsom, de aki megfogadja, garantáltan sikerülni fog neki.

Nem értem, a kesztyűtől miért lenne vadabb, az mint ha csak akár a bőröd lenne, ha vad, abba is ép úgy beleharap, a citromlé ezért is jó megoldás, mert elég belemártani a kesztyűt...

Előzmény:
Zolivitéz Creative Commons License 2010-05-19 21:40:09 72

Kiskomám, nem egy patesz megfordult már nálam, és ez a módszer bevállt, mit szólsz bele, ha eggyáltalán ki sem próbáltad soha.

Kívánom, ne kelljen kipróbálnod, de ha szükség törvényt bont akkor ez segíthet.

A kézhez szoktatás más tészta, de az elég nehéz akkor, ha benyúlsz hozzá és az ujjadon csimpaszkodik, nálam volt már hasonló is, de ezt a módszert eddíg sikeresen alkalmaztam a görényeknél.

Először olvass utána a dolgoknak, azután hurrogj le másokat ember!!!!!

Azért nem is fog egy bizonyos idő után próbálkozni a harapással, mert mikor megérzi a savas hatást a szájában, akkor tudja, ha ezt csinálja az neki rossz!!!

Inteligens állatok, de te ezt bizonyára jobban tudod kis okoska.

Ezután jöhet a kézszelíddé szoktatás.

Tisztelettel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!