|
|
|
|
 |
Tomib555
2010-06-11 15:12:18
|
99
|
| Hát nem vagyok éppen fakezü, viszont szegény vagyok mint a templom egere, szóval magam csinálnám inkább... |
|
A hozzászólás:
 |
brigi 77
2010-06-11 13:15:04
|
98
|
| Te szeretnéd csinálni,vagy csináltatni?Vállalunk burkolást,ha érdekel írj az emilemre. |
|
Előzmény:
 |
Tomib555
2010-06-07 12:09:55
|
94
|
Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni, mert kissé tanácstalan vagyok... Van egy emeleti, nagyméretű, félig fedett teraszom, repedezett, felpattogott, fagyálló, kisméretű lapokkal burkolva. Szeretném újraburkolni, és a szigeteléssel kapcsolatban kérnék segítséget. hogyan lehetne megoldani minimális szintemelkedéssel?? A régi követ mindenképpen fel kell szedni? Előre is köszönöm a segítséget.:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|