Keresés

Részletes keresés

Tomib555 Creative Commons License 2010-06-11 15:12:18 99
Hát nem vagyok éppen fakezü, viszont szegény vagyok mint a templom egere, szóval magam csinálnám inkább...
A hozzászólás:
brigi 77 Creative Commons License 2010-06-11 13:15:04 98
Te szeretnéd csinálni,vagy csináltatni?Vállalunk burkolást,ha érdekel írj az emilemre.
Előzmény:
Tomib555 Creative Commons License 2010-06-07 12:09:55 94
Sziasztok.
Tanácsot szeretnék kérni, mert kissé tanácstalan vagyok...
Van egy emeleti, nagyméretű, félig fedett teraszom, repedezett, felpattogott, fagyálló, kisméretű lapokkal burkolva. Szeretném újraburkolni, és a szigeteléssel kapcsolatban kérnék segítséget.
hogyan lehetne megoldani minimális szintemelkedéssel?? A régi követ mindenképpen fel kell szedni?
Előre is köszönöm a segítséget.:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!