Keresés

Részletes keresés

brigi 77 Creative Commons License 2010-06-13 13:34:44 101
Szedd fel a régi burkolatot és betonozz alá,úgy hogy a szintemelkedés meglegyen,majd burkold le.Ne rakd a régire,mert ahol törött ott feljöhet az új is.
A hozzászólás:
Tomib555 Creative Commons License 2010-06-11 03:56:35 97
Megmondom Őszintén, nem tudom. 25 évvel ezelőtt volt, akkor még éppen csak járni tudtam...
Előzmény:
Zoli0612 Creative Commons License 2010-06-10 18:15:31 96
Szia Tomib!
Eloszor is jolenne tudni, hogy a jelenlegi burkolat miben lett anno lerakva.Hagyomanyos (misungos), vagy mar ragasztoba?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!