Keresés

Részletes keresés

Tomib555 Creative Commons License 2010-06-11 03:56:35 97
Megmondom Őszintén, nem tudom. 25 évvel ezelőtt volt, akkor még éppen csak járni tudtam...
A hozzászólás:
Zoli0612 Creative Commons License 2010-06-10 18:15:31 96
Szia Tomib!
Eloszor is jolenne tudni, hogy a jelenlegi burkolat miben lett anno lerakva.Hagyomanyos (misungos), vagy mar ragasztoba?
Előzmény:
Tomib555 Creative Commons License 2010-06-07 12:09:55 94
Sziasztok.
Tanácsot szeretnék kérni, mert kissé tanácstalan vagyok...
Van egy emeleti, nagyméretű, félig fedett teraszom, repedezett, felpattogott, fagyálló, kisméretű lapokkal burkolva. Szeretném újraburkolni, és a szigeteléssel kapcsolatban kérnék segítséget.
hogyan lehetne megoldani minimális szintemelkedéssel?? A régi követ mindenképpen fel kell szedni?
Előre is köszönöm a segítséget.:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!