|
|
|
|
 |
Tomib555
2010-06-11 03:56:35
|
97
|
| Megmondom Őszintén, nem tudom. 25 évvel ezelőtt volt, akkor még éppen csak járni tudtam... |
|
A hozzászólás:
 |
Zoli0612
2010-06-10 18:15:31
|
96
|
Szia Tomib! Eloszor is jolenne tudni, hogy a jelenlegi burkolat miben lett anno lerakva.Hagyomanyos (misungos), vagy mar ragasztoba?
|
|
Előzmény:
 |
Tomib555
2010-06-07 12:09:55
|
94
|
Sziasztok. Tanácsot szeretnék kérni, mert kissé tanácstalan vagyok... Van egy emeleti, nagyméretű, félig fedett teraszom, repedezett, felpattogott, fagyálló, kisméretű lapokkal burkolva. Szeretném újraburkolni, és a szigeteléssel kapcsolatban kérnék segítséget. hogyan lehetne megoldani minimális szintemelkedéssel?? A régi követ mindenképpen fel kell szedni? Előre is köszönöm a segítséget.:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|