Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gormen Creative Commons License 2010-06-10 15:06:52 333

Én minden évben nekik adom az 1%-om ;)

Csak budítani tudok én is erre mindenkit!!! Segítsük a munkájukat!!!

Előzmény:
hajlakktalan Creative Commons License 2010-05-17 06:13:34 331
Kérem, aki tudja, támogassa a madarakat gyógyító embereket!
A madarak sérüléseinek betegségeinek jelentős részét mi, emberek okozzuk.
Hortobágyi Madárkórház

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!