Keresés

Részletes keresés

brigi 77 Creative Commons License 2010-06-11 13:15:04 98
Te szeretnéd csinálni,vagy csináltatni?Vállalunk burkolást,ha érdekel írj az emilemre.
Zoli0612 Creative Commons License 2010-06-10 18:15:31 96
Szia Tomib!
Eloszor is jolenne tudni, hogy a jelenlegi burkolat miben lett anno lerakva.Hagyomanyos (misungos), vagy mar ragasztoba?
tamivill Creative Commons License 2010-06-09 10:44:51 95
Ha itt nem kapod meg a választ, tedd fel a kérdésedet egy valamelyik elérhetőségén.
Biztos vagyok benne, bármelyik szívesen segít.
burkoló
A hozzászólás:
Tomib555 Creative Commons License 2010-06-07 12:09:55 94
Sziasztok.
Tanácsot szeretnék kérni, mert kissé tanácstalan vagyok...
Van egy emeleti, nagyméretű, félig fedett teraszom, repedezett, felpattogott, fagyálló, kisméretű lapokkal burkolva. Szeretném újraburkolni, és a szigeteléssel kapcsolatban kérnék segítséget.
hogyan lehetne megoldani minimális szintemelkedéssel?? A régi követ mindenképpen fel kell szedni?
Előre is köszönöm a segítséget.:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!