Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hagymáslevente Creative Commons License 2010-06-07 11:48:13 92
Látom a figyelmedet elkerülte a mondandóm lényege "természetes", tehát pontosan azon van a hangsúly, hogy szépen fogalmazva "alapjáraton", hogy néznek ki a nők nem meglepő módon többen vannak olyanok, akik sokkal jobban néznek ki így mint korrekcióval...

Másik meg igen Nánási, gondolom megpróbálja ezt a műfajt is, nyilván nehezebb dolga lesz, mert a photoshop nem lesz kéznél, itt fog majd igazán kiderülni,hogy mennyire jó fotós. Ezzel legalább növeli a nők önértékelését...
Előzmény:
stuncenpudli Creative Commons License 2010-06-07 10:46:57 91
Nánási pff... Ő Akt fotós nem? Meg amúgy is állítom a photoshophoz jobban ért mint a fotózáshoz.. legalábbis amit a playboyban láttam.
Nem is értem miért jó ez most neki... Meg egy jó géppel én is tudok jó képet csinálni, áhh mind1, hosszasan tudnám ezt fejtegetni de, inkább nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!