|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
hagymáslevente
2010-06-07 11:48:13
|
92
|
Látom a figyelmedet elkerülte a mondandóm lényege "természetes", tehát pontosan azon van a hangsúly, hogy szépen fogalmazva "alapjáraton", hogy néznek ki a nők nem meglepő módon többen vannak olyanok, akik sokkal jobban néznek ki így mint korrekcióval...
Másik meg igen Nánási, gondolom megpróbálja ezt a műfajt is, nyilván nehezebb dolga lesz, mert a photoshop nem lesz kéznél, itt fog majd igazán kiderülni,hogy mennyire jó fotós. Ezzel legalább növeli a nők önértékelését... |
|
Előzmény:
 |
stuncenpudli
2010-06-07 10:46:57
|
91
|
Nánási pff... Ő Akt fotós nem? Meg amúgy is állítom a photoshophoz jobban ért mint a fotózáshoz.. legalábbis amit a playboyban láttam. Nem is értem miért jó ez most neki... Meg egy jó géppel én is tudok jó képet csinálni, áhh mind1, hosszasan tudnám ezt fejtegetni de, inkább nem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|