|
|
|
|
 |
sas47
2010-06-04 10:43:04
|
4043
|
Példás szemlélet !:-)))
Hol tartana az ország,ha ez lenne az alap!? |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2010-06-04 08:05:41
|
4042
|
Örülök, hogy sikerült segíteni. Korábban én is sok infót, segítséget kaptam a fotós topicokon, ezért úgy érzem, tartozom annyival, hogy ahol tudok, én is segítsek.
|
|
Előzmény:
 |
sas47
2010-06-03 23:28:09
|
4041
|
Szegecs!
Nagyon köszönöm!Nagyon örömöt szereztél nekem,ritka korrekt fiú vagy! Azt kívánom neked csupa ilyen dolog történjen veled az életben |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|