Keresés

Részletes keresés

sas47 Creative Commons License 2010-06-04 10:43:04 4043
Példás szemlélet !:-)))

Hol tartana az ország,ha ez lenne az alap!?
A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2010-06-04 08:05:41 4042
Örülök, hogy sikerült segíteni.
Korábban én is sok infót, segítséget kaptam a fotós topicokon, ezért úgy érzem, tartozom annyival, hogy ahol tudok, én is segítsek.
Előzmény:
sas47 Creative Commons License 2010-06-03 23:28:09 4041
Szegecs!

Nagyon köszönöm!Nagyon örömöt szereztél nekem,ritka korrekt fiú vagy!
Azt kívánom neked csupa ilyen dolog történjen veled az életben

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!