|
|
|
|
 |
J.Árpy
2010-06-10 20:45:36
|
24207
|
| Remélem az idén nyáron összetudunk hozni egy közös fotózást. :) |
|
A hozzászólás:
 |
TeeCee :o)
2010-06-04 00:53:28
|
24206
|
Hejj-hó!
Eladnám VAGY Canon EF 17-40mm f4L-re cserélném szeretett, hűtlen módon megcsalt 40D-met. Hobbifotósként használtam, éppen 20ezer expónál jár most, kifogástalan külsővel és hibátlan működéssel rendelkezik, minden gyári tartozékot adok hozzá. Opcionális, feláras tartozékok: - Phottix markolat + 2 utángyártott akksi (egyik nem látott még 10 feltöltést sem.) - Ef-D ('rácsos') mattüveg Árak: 125ezer (40D), 20ezer (markolat + 2 akksi), 5ezer (mattüveg) - a mattüveg 40D+markolat kombó esetén ajándék. Egyúttal: hibátlanul működő Sigma 50mm f2.8 macro obimat Canon EF 50mm f1.4-re, esetleg Sigma 50mm f1.4-re cserélném értékegyeztetéssel. Képek, bővebb információk és egyéb eladásra, cserére váró kacatok: www.teecee.hu/elado Szinte bármikor megtekinthetőek a cuccok Szegeden. Mobilon csak SMS-ben keressetek, visszahívok mindenkit, aki az SMS-ben közli a nevét/nickjét és hogy miért keres... :D 20/33-61-kettőhetven |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|