Keresés

Részletes keresés

J.Árpy Creative Commons License 2010-06-10 20:45:36 24207
Remélem az idén nyáron összetudunk hozni egy közös fotózást. :)
A hozzászólás:
TeeCee :o) Creative Commons License 2010-06-04 00:53:28 24206
Hejj-hó!

Eladnám VAGY Canon EF 17-40mm f4L-re cserélném szeretett, hűtlen módon megcsalt 40D-met.
Hobbifotósként használtam, éppen 20ezer expónál jár most, kifogástalan külsővel és hibátlan működéssel rendelkezik, minden gyári tartozékot adok hozzá.
Opcionális, feláras tartozékok:
- Phottix markolat + 2 utángyártott akksi (egyik nem látott még 10 feltöltést sem.)
- Ef-D ('rácsos') mattüveg
Árak: 125ezer (40D), 20ezer (markolat + 2 akksi), 5ezer (mattüveg) - a mattüveg 40D+markolat kombó esetén ajándék.

Egyúttal: hibátlanul működő Sigma 50mm f2.8 macro obimat Canon EF 50mm f1.4-re, esetleg Sigma 50mm f1.4-re cserélném értékegyeztetéssel.

Képek, bővebb információk és egyéb eladásra, cserére váró kacatok: www.teecee.hu/elado
Szinte bármikor megtekinthetőek a cuccok Szegeden.
Mobilon csak SMS-ben keressetek, visszahívok mindenkit, aki az SMS-ben közli a nevét/nickjét és hogy miért keres... :D
20/33-61-kettőhetven

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!