|
|
|
|
 |
spiroa
2010-06-14 15:06:32
|
4045
|
Szupper látom megoldódott a probléma a használati utasítás körül :)Közben nállam ismét elő jött egy mindig ismétlődő gond , hiba .Bekapcsolás után tetán exponállás után kikapcsol a gép mintha üres lenne az akumlátor ...ez a hiba évente elő elő jönn eddid súlyos 10000 ezreket költöttem javittatásra legutóbb 30000 + pósta
nem tudom másnáll is fennáll ez a probléma ??? vagy egy egyedi gépről van szó ????
próbálltam felváltani aZ S-7000 más géppel de mindig vissza tértem a kép minőség miatt .1 évvel ezelőtt atelyes elejét kicserélték egy kapcsoló panel miatt úgy tűnik eddig birta :(
ha esetleg vallakinek van ehez hasonló problémája ??? vagy netalán hibás gépe melynek a kikapcs bekapcs gomb jó panelestől vázastól vagy hiányzó elem fedél ???
vagy gajjra ment optika
ÍRJON
köszönöm |
|
 |
SZEGECS
2010-06-04 08:05:41
|
4042
|
Örülök, hogy sikerült segíteni. Korábban én is sok infót, segítséget kaptam a fotós topicokon, ezért úgy érzem, tartozom annyival, hogy ahol tudok, én is segítsek.
|
|
A hozzászólás:
 |
sas47
2010-06-03 23:28:09
|
4041
|
Szegecs!
Nagyon köszönöm!Nagyon örömöt szereztél nekem,ritka korrekt fiú vagy! Azt kívánom neked csupa ilyen dolog történjen veled az életben |
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2010-06-03 16:03:05
|
4039
|
Este küldök emailt, meg linket a leírásra.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|