Keresés

Részletes keresés

Gyurco78 Creative Commons License 2010-06-04 14:40:11 93
Nekem bejött a Kaindl, a 7 és a 8 mm-es is, 6-7 dobozból 1-2 szálban volt minimális hiba.
brigi 77 Creative Commons License 2010-06-04 14:33:13 92
Szia.Szobába akarod rakni?Mert akkor inkább lamináltat.Bár már olyan szép linóleumokat gyártanak,mintha márványt raknál.A konyhába meg a laminált célszerűbb.
A hozzászólás:
bubbone Creative Commons License 2010-06-03 22:58:30 91
Sziasztok,
Velemenyeket szeretnek kerni a temaban jartas emberektol : Kaindl vagy a Diegoban kaphato Wood Step Royal laminalt padlo e a jobb, most nagyjabol egy arban megkapjuk az amugy tok hasonlo padlokat.
Illetve inkabb ugy kerdezem, hogy minosegileg volt e panasz egyikre vagy a masikra?
Nagyon koszonom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!