|
|
|
|
 |
Gyurco78
2010-06-04 14:40:11
|
93
|
| Nekem bejött a Kaindl, a 7 és a 8 mm-es is, 6-7 dobozból 1-2 szálban volt minimális hiba. |
|
 |
brigi 77
2010-06-04 14:33:13
|
92
|
| Szia.Szobába akarod rakni?Mert akkor inkább lamináltat.Bár már olyan szép linóleumokat gyártanak,mintha márványt raknál.A konyhába meg a laminált célszerűbb. |
|
A hozzászólás:
 |
bubbone
2010-06-03 22:58:30
|
91
|
Sziasztok, Velemenyeket szeretnek kerni a temaban jartas emberektol : Kaindl vagy a Diegoban kaphato Wood Step Royal laminalt padlo e a jobb, most nagyjabol egy arban megkapjuk az amugy tok hasonlo padlokat. Illetve inkabb ugy kerdezem, hogy minosegileg volt e panasz egyikre vagy a masikra? Nagyon koszonom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|