Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2010-06-03 19:49:32 11
Nekunk eleg sok rs fenyo cuccunk van sok eve. Igaz, azok osszeszerelten atvettek, nem barkacsolos.
Előzmény:
papisti Creative Commons License 2010-06-03 18:23:12 10
Szia.

Nem, tudom nekem nincs jó tapasztalatom az RS bútorral. Volt onnan pár dolgunk, de gyorsan tönkrementek.
Ezek után elmentem az ikea-ba... sztem nem drágább mint máshol, viszont precíz minőségi illesztések!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!