|
|
|
|
 |
sas47
2010-06-03 15:55:35
|
4038
|
| Nekem megfelelne,csak tudjam már kezelni a gépet.Beszéljük meg a részleteket! |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2010-06-03 14:59:57
|
4037
|
Az S602-ét el tudom küldeni neked, az kezelésileg ugyanaz, mint az S7000. Én nem vettem kártyaolvasót a géphez, simán működik az átmásolás, a gyári progikat sem tettem fel. |
|
Előzmény:
 |
sas47
2010-06-03 14:14:40
|
4035
|
Szia Szegecs!
Megnézném de nem tudom!:)) Ki másoltam a benne lévő képeket,és mos ezt szám sort látom 100 0245 .megtudod fejteni? De ez már jobban fest így!:-)) Az volna inkább fontos,hogy lenne egy Magyar nyelvű használati utasításom .Én csak Angol nyelvűt találtam a neten. Van valami ötleted,hol kutassak?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|