|
|
|
|
 |
SZEGECS
2010-06-03 14:59:57
|
4037
|
Az S602-ét el tudom küldeni neked, az kezelésileg ugyanaz, mint az S7000. Én nem vettem kártyaolvasót a géphez, simán működik az átmásolás, a gyári progikat sem tettem fel. |
|
A hozzászólás:
 |
sas47
2010-06-03 14:14:40
|
4035
|
Szia Szegecs!
Megnézném de nem tudom!:)) Ki másoltam a benne lévő képeket,és mos ezt szám sort látom 100 0245 .megtudod fejteni? De ez már jobban fest így!:-)) Az volna inkább fontos,hogy lenne egy Magyar nyelvű használati utasításom .Én csak Angol nyelvűt találtam a neten. Van valami ötleted,hol kutassak?
|
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2010-06-02 15:21:55
|
4034
|
Nem hiszem, hogy annyi expót beletettek. Azt kéne megnézned, hogy a memóriakártyán a könyvtárnak mi a neve, amibe a képeket teszi. Pl.: A könyvtárnévben van egy 6-os, az utolsó file neve dscf1234.jpg, akkor a gépedben 61243 expó van.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|