Keresés

Részletes keresés

SZEGECS Creative Commons License 2010-06-03 14:59:57 4037
Az S602-ét el tudom küldeni neked, az kezelésileg ugyanaz, mint az S7000.
Én nem vettem kártyaolvasót a géphez, simán működik az átmásolás, a gyári progikat sem tettem fel.
A hozzászólás:
sas47 Creative Commons License 2010-06-03 14:14:40 4035
Szia Szegecs!

Megnézném de nem tudom!:)) Ki másoltam a benne lévő képeket,és mos ezt szám sort látom 100 0245 .megtudod fejteni?
De ez már jobban fest így!:-))
Az volna inkább fontos,hogy lenne egy Magyar nyelvű használati utasításom .Én csak Angol nyelvűt találtam a neten.
Van valami ötleted,hol kutassak?
Előzmény:
SZEGECS Creative Commons License 2010-06-02 15:21:55 4034
Nem hiszem, hogy annyi expót beletettek.
Azt kéne megnézned, hogy a memóriakártyán a könyvtárnak mi a neve, amibe a képeket teszi.
Pl.: A könyvtárnévben van egy 6-os, az utolsó file neve dscf1234.jpg, akkor a gépedben 61243 expó van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!