|
|
|
|
 |
SZEGECS
2010-06-02 13:20:36
|
4032
|
A 0325 az az expó száma, de mivel ez csak négyjegyű, ezért a kötőjel utáni számláló minden 10.000 után átfordul. Nálam most 108-2016-ot ír ki, vagyis 82016 expó van benne. |
|
A hozzászólás:
 |
sas47
2010-06-02 12:34:33
|
4031
|
Szegecs!
Nagyon kedves vagy a gyors segítséggel.Minden megjavult,én megmenekültem az idegbajtól!:-))KÖSZÖNÖM!!!!
Még egy kérdés. Ez a szám mit jelent az lcd-n 237-0325 (Exponálást?) Szia Sanyi |
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2010-06-02 11:26:48
|
4030
|
Nem kell a gépre telepítőlemez, mert szabványos USB meghajtóként fel kell, hogy ismerje.
A gépben ha elállíthattál valamit, az a SET menüben van, ha jól rémlik a 3.oldalon, ahol azt lehet megadni, hogy kártyaolvasóként lássa a gép, vagy webkameraként. Ha átállítottad kamerára, akkor kérhet telepítőcd-t.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|