Keresés

Részletes keresés

sas47 Creative Commons License 2010-06-02 12:34:33 4031
Szegecs!

Nagyon kedves vagy a gyors segítséggel.Minden megjavult,én megmenekültem az idegbajtól!:-))KÖSZÖNÖM!!!!

Még egy kérdés. Ez a szám mit jelent az lcd-n 237-0325 (Exponálást?) Szia Sanyi
A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2010-06-02 11:26:48 4030
Nem kell a gépre telepítőlemez, mert szabványos USB meghajtóként fel kell, hogy ismerje.

A gépben ha elállíthattál valamit, az a SET menüben van, ha jól rémlik a 3.oldalon, ahol azt lehet megadni, hogy kártyaolvasóként lássa a gép, vagy webkameraként.
Ha átállítottad kamerára, akkor kérhet telepítőcd-t.
Előzmény:
sas47 Creative Commons License 2010-06-02 10:12:38 4029
Sziasztok!

Most vettem egy finepix 7000-es gépet,nem kaptam hozzá használati utasítást a PIXINFOn meg nem ír semmit a számítógépre való feltöltésről.Igaz amikor először csatlakoztam a a szgéphez felismerte,és sikerült is áttölteni a képeket.
De miután másodszor szerettem volna letölteni,nem sikerült,mer a szgép új hardverkén kezeli,és telepítő lemezt kér,amii persze nincs.A fényképezőgép, menüjét babráltam ott talán elállítottam valamit?
Ebben kérek segítséget,tapasztalt kollégáktól!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!