Keresés

Részletes keresés

lacam83 Creative Commons License 2010-07-20 18:18:31 49
Szia,

Már nem azért a két fillérért, de miért szólsz be ebbe? Kereslet/Kínálat verseny van a jelenlegi gazdasági válságban, gondolom nem mindenki engedheti meg magának, hogy akár 4-5 kölyök cicát felnevel, azt etetni, gondozni kell.
Ez a Maine Coon-t KERESEK topik és nem a Maine Coon-t keresőket fikázó oldal...mindenki annyiért vesz kiscicát, amennyit kiadni gondol érte.

Találtunk 5000ft-ért macsekot + elhoztunk (bár kicsit messzebbről, de megérte) egy szibériai cicust ingyen. Szarügy, igaz? Neked (lehet hogy tenyésztő vagy?!) nem csurrant cseppent semmi igaz? Amennyiben tenyésztő lennél, elgondolkodnék azon, hogy megéri-e ezt a fajta macsekot 40-50-60-120e ft-ért dobálni. Lehet hogy elkel egy-két darab (tehetősebbeknek nem ár egy ilyen szép macskáért) de mostanság (gondolom) ők is többször átgondolják, hogy mennyit és mire adnak ki.


Kérdem én, miért is vagy felháborodva? Lehet hogy nyugtató kéne....

Sok sikert a macsekok eladásához.....jah, van 10e-ért Maine Coon-od? Kéne mégegy!


Legyen szebb napod!
A hozzászólás:
Emily-Eaden Creative Commons License 2010-05-29 23:41:26 26
Szia!

Elnézést a zavarásért,de 10 ezerért maine Coon cicát???????????
Találtatok?
Felháborít hogy valaki 10 ezerért árul vagy akar venni Maine Coont!!!

Előzmény:
lacam83 Creative Commons License 2009-12-28 21:01:24 23
Sziasztok!

Tud valaki Maine Coon kölyköt olcsón? (10ezer ft-ért!) vagy keveréket, ami Maine Coon-ra hajaz? (persze olcsóbban :) )

Ha véletlenül valaki megválna kiscicájától, írjon e-mailt a barátnőmnek, nagyon megköszönném:

judy_90 kuka(c) citromail p<o>nt hu


Köszönöm Szépen!

Üdv.: Laca

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!