|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-27 21:25:48
|
4056
|
| Az "egyszerűségen" a normálist érted, ha jól értem? Te élve eszed a húst? Mert az állatkínzás, a törvény bünteti, vigyázz! Előbb meg kell ölni, csak aztán fogyaszthatod el! Nehogy börtönbe kerülj, féltelek! |
|
A hozzászólás:
 |
P.Y.T.
2010-05-27 14:00:08
|
4055
|
De az is lehet hogy neked lenne szükséged rá. Bár az egyszerűségen az orvosság nem segít.:((( |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-27 13:02:08
|
4054
|
| Mondom, hogy orvos kell neked! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|