Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-27 21:25:48 4056
Az "egyszerűségen" a normálist érted, ha jól értem? Te élve eszed a húst? Mert az állatkínzás, a törvény bünteti, vigyázz! Előbb meg kell ölni, csak aztán fogyaszthatod el! Nehogy börtönbe kerülj, féltelek!
A hozzászólás:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-27 14:00:08 4055

De az is lehet hogy neked lenne szükséged rá. Bár az egyszerűségen az orvosság nem segít.:(((

Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-27 13:02:08 4054
Mondom, hogy orvos kell neked! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!