|
|
|
|
 |
P.Y.T.
2010-05-27 14:00:08
|
4055
|
De az is lehet hogy neked lenne szükséged rá. Bár az egyszerűségen az orvosság nem segít.:((( |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-05-27 13:02:08
|
4054
|
| Mondom, hogy orvos kell neked! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) |
|
Előzmény:
 |
P.Y.T.
2010-05-27 12:57:37
|
4053
|
Azért mert a legősibb tevékenység, még nem biztos, hogy helyes cselekedet. A Tíz Parancsolatban is benne van: "Ne ölj!" Ez értendő minden egyes élőlényre, aki él.
De felesleges ezen tovább vitáznunk, mert sosem fogunk közös nevezőre jutni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|