Keresés

Részletes keresés

P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-27 14:00:08 4055

De az is lehet hogy neked lenne szükséged rá. Bár az egyszerűségen az orvosság nem segít.:(((

A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-27 13:02:08 4054
Mondom, hogy orvos kell neked! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Előzmény:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-27 12:57:37 4053

Azért mert a legősibb tevékenység, még nem biztos, hogy helyes cselekedet. A Tíz Parancsolatban is benne van: "Ne ölj!" Ez értendő minden egyes élőlényre, aki él.

De felesleges ezen tovább vitáznunk, mert sosem fogunk közös nevezőre jutni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!