|
|
|
|
 |
Áky1001
2010-07-09 00:17:44
|
4058
|
Bocsáss meg de ha idézel a Bibliából jobb ha nagyjából tisztában vagy vele. A "Ne ölj" az emberekre vonatkozik. Amugy a teremtéskor Ádámnak/az embernek/ adta az uralmat az állatokon. Vadőr vagyok és én sem tettem volna másként a vadász helyében. Én figyelmeztetni szoktam a gazdákat 1x,2x de utána nem tudok mást tenni. Valójában a gazdát kellene felelősségre vonni ami Mo.-n még nem megoldott. Magam is kutyatenyésztő vagyok és ne gondold hogy örömmel lövöm le a kutyákat.
|
|
 |
sanyooo
2010-05-27 13:02:08
|
4054
|
| Mondom, hogy orvos kell neked! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) |
|
A hozzászólás:
 |
P.Y.T.
2010-05-27 12:57:37
|
4053
|
Azért mert a legősibb tevékenység, még nem biztos, hogy helyes cselekedet. A Tíz Parancsolatban is benne van: "Ne ölj!" Ez értendő minden egyes élőlényre, aki él.
De felesleges ezen tovább vitáznunk, mert sosem fogunk közös nevezőre jutni. |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-27 12:22:45
|
4052
|
Nekem??? Semmi! :)))) Veled vannak problémák, aki a két legősibb emberi tevékenység egyikének (vadászat, gyűjtögetés) művelőit le gyilkosozza! :((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|