Keresés

Részletes keresés

P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-27 12:57:37 4053

Azért mert a legősibb tevékenység, még nem biztos, hogy helyes cselekedet. A Tíz Parancsolatban is benne van: "Ne ölj!" Ez értendő minden egyes élőlényre, aki él.

De felesleges ezen tovább vitáznunk, mert sosem fogunk közös nevezőre jutni.

A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-27 12:22:45 4052
Nekem??? Semmi! :))))
Veled vannak problémák, aki a két legősibb emberi tevékenység egyikének (vadászat, gyűjtögetés) művelőit le gyilkosozza! :(((
Előzmény:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-27 11:27:08 4051
A nagynéném osztályvezető főorvos, és elég sűrűn lát. Mi a problémád kedves sanyoo?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!