|
|
|
|
 |
P.Y.T.
2010-05-27 12:57:37
|
4053
|
Azért mert a legősibb tevékenység, még nem biztos, hogy helyes cselekedet. A Tíz Parancsolatban is benne van: "Ne ölj!" Ez értendő minden egyes élőlényre, aki él.
De felesleges ezen tovább vitáznunk, mert sosem fogunk közös nevezőre jutni. |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-05-27 12:22:45
|
4052
|
Nekem??? Semmi! :)))) Veled vannak problémák, aki a két legősibb emberi tevékenység egyikének (vadászat, gyűjtögetés) művelőit le gyilkosozza! :((( |
|
Előzmény:
 |
P.Y.T.
2010-05-27 11:27:08
|
4051
|
| A nagynéném osztályvezető főorvos, és elég sűrűn lát. Mi a problémád kedves sanyoo? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|