|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-26 20:48:32
|
4050
|
| Orvos látott? Szövődményes lesz, vigyázz! :))))) |
|
A hozzászólás:
 |
P.Y.T.
2010-05-26 15:49:49
|
4048
|
"és hány pusztul el ostoba kirándulok miatt? és mennyi a kaszálógépek miatt?"
Ezzel egyet értek! De ha felnőnek, jut belőlük a vadászoknak is. :(
Inkább legyek egysíkú, mint gyilkos.
|
|
Előzmény:
 |
baksus
2010-05-25 22:10:25
|
4046
|
és hány pusztul el ostoba kirándulok miatt? és mennyi a kaszálógépek miatt? kicsit egysíkú vagy, nem gondolod? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|