Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-07-21 17:05:12 4064
A vadász sem különb.
Legfeljebb azért haragszik az orvvadászra, mert kevesebb marad puskavégre.
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-26 15:54:28 4049

Azokat is elitélem ha ilyet tesznek, nem csak a vadászatot. Nem arra gondoltam hogy gidaként  lövik le, hanem majd ha felnő szegény állat. Egyébként ha lelövik, nem a kuktában végzik???

A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-26 11:46:57 4047
Őzgidát?
Már megbocsáss, de ez a hozzászólásod is tükrözi tájékozatlanságodat! :(((
A Pilisi Parkerdőből minden évben ellopnak annyi őzgidát, mint teljes szaporulat! Ezek a szerencsétlenek aztán tyúkólakban végzik, vagy a kuktában! :(((
A bakok egy részét a saját gazdája (tolvaja) veri agyon felnőtt korában! :(
Előzmény:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-25 21:51:14 4045
És vajon hányat lőnek majd le ostoba vadászok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!