|
|
|
|
 |
oncogito
2010-07-21 17:05:12
|
4064
|
A vadász sem különb. Legfeljebb azért haragszik az orvvadászra, mert kevesebb marad puskavégre.
|
|
 |
P.Y.T.
2010-05-26 15:54:28
|
4049
|
Azokat is elitélem ha ilyet tesznek, nem csak a vadászatot. Nem arra gondoltam hogy gidaként lövik le, hanem majd ha felnő szegény állat. Egyébként ha lelövik, nem a kuktában végzik??? |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-05-26 11:46:57
|
4047
|
Őzgidát? Már megbocsáss, de ez a hozzászólásod is tükrözi tájékozatlanságodat! :((( A Pilisi Parkerdőből minden évben ellopnak annyi őzgidát, mint teljes szaporulat! Ezek a szerencsétlenek aztán tyúkólakban végzik, vagy a kuktában! :((( A bakok egy részét a saját gazdája (tolvaja) veri agyon felnőtt korában! :( |
|
Előzmény:
 |
P.Y.T.
2010-05-25 21:51:14
|
4045
|
| És vajon hányat lőnek majd le ostoba vadászok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|