Keresés

Részletes keresés

ncc1701 Creative Commons License 2010-05-26 09:53:38 88
Sajnos ma a gerinc már nem az ember veleszületett sajátossága. :(
Ezt elősegíti az is, h semminek nincs következménye. Ez érthető a megrendelői, és a dolgozói oldalra is. :(
A hozzászólás:
sancibácsi Creative Commons License 2010-05-26 09:46:15 87
Igen ugyanarról beszélünk:-)))
Bár csak mindenki, mindkét oldalon egyetértene velünk:-((
Előzmény:
ncc1701 Creative Commons License 2010-05-26 08:44:37 86
Ha mást kérnek, az más ár, ez evidens. De azt akkor jelezni kell.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!