|
|
|
|
 |
ncc1701
2010-05-26 09:53:38
|
88
|
Sajnos ma a gerinc már nem az ember veleszületett sajátossága. :( Ezt elősegíti az is, h semminek nincs következménye. Ez érthető a megrendelői, és a dolgozói oldalra is. :( |
|
A hozzászólás:
 |
sancibácsi
2010-05-26 09:46:15
|
87
|
Igen ugyanarról beszélünk:-))) Bár csak mindenki, mindkét oldalon egyetértene velünk:-(( |
|
Előzmény:
 |
ncc1701
2010-05-26 08:44:37
|
86
|
| Ha mást kérnek, az más ár, ez evidens. De azt akkor jelezni kell. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|