|
|
|
|
 |
sancibácsi
2010-05-26 09:46:15
|
87
|
Igen ugyanarról beszélünk:-))) Bár csak mindenki, mindkét oldalon egyetértene velünk:-(( |
|
A hozzászólás:
 |
ncc1701
2010-05-26 08:44:37
|
86
|
| Ha mást kérnek, az más ár, ez evidens. De azt akkor jelezni kell. |
|
Előzmény:
 |
sancibácsi
2010-05-26 08:23:50
|
85
|
Az rendben van hogy mondasz egy konkrét árat, persze ez így korrekt (és papíron persze:-) De ha mást kérnek utána, mint amire te árat adtál? Szerintem itt az a lényeges dolog, hogy a munka felvállalásakor elé tették-e a tervet, vagy amikor kipakolta a szerszámokat, hogy elkezdjen dolgozni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|