|
|
|
|
 |
sancibácsi
2010-05-26 08:23:50
|
85
|
Az rendben van hogy mondasz egy konkrét árat, persze ez így korrekt (és papíron persze:-) De ha mást kérnek utána, mint amire te árat adtál? Szerintem itt az a lényeges dolog, hogy a munka felvállalásakor elé tették-e a tervet, vagy amikor kipakolta a szerszámokat, hogy elkezdjen dolgozni. |
|
A hozzászólás:
 |
ncc1701
2010-05-26 08:16:25
|
84
|
| Az a megoldás, h mondjon egy fix árat. Ha elszámolta, az ő baja, legközelebb gondolkodjon picit többet. Én is ha adok egy árajánlatot, az annyi, még akkor is, ha elszámoltam magam. Csak akkor az leugorhat a fizumból. Ez van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|