Keresés

Részletes keresés

sancibácsi Creative Commons License 2010-05-26 08:23:50 85
Az rendben van hogy mondasz egy konkrét árat, persze ez így korrekt (és papíron persze:-)
De ha mást kérnek utána, mint amire te árat adtál?
Szerintem itt az a lényeges dolog, hogy a munka felvállalásakor elé tették-e a tervet, vagy amikor kipakolta a szerszámokat, hogy elkezdjen dolgozni.
A hozzászólás:
ncc1701 Creative Commons License 2010-05-26 08:16:25 84
Az a megoldás, h mondjon egy fix árat. Ha elszámolta, az ő baja, legközelebb gondolkodjon picit többet. Én is ha adok egy árajánlatot, az annyi, még akkor is, ha elszámoltam magam. Csak akkor az leugorhat a fizumból. Ez van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!