Keresés

Részletes keresés

P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-26 15:49:49 4048

"és hány pusztul el ostoba kirándulok miatt?
és mennyi a kaszálógépek miatt?"

 

Ezzel egyet értek! De ha felnőnek, jut belőlük a vadászoknak is. :(

Inkább legyek egysíkú, mint gyilkos.

A hozzászólás:
baksus Creative Commons License 2010-05-25 22:10:25 4046
és hány pusztul el ostoba kirándulok miatt?
és mennyi a kaszálógépek miatt?
kicsit egysíkú vagy, nem gondolod?
Előzmény:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-25 21:51:14 4045
És vajon hányat lőnek majd le ostoba vadászok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!