Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-26 11:46:57 4047
Őzgidát?
Már megbocsáss, de ez a hozzászólásod is tükrözi tájékozatlanságodat! :(((
A Pilisi Parkerdőből minden évben ellopnak annyi őzgidát, mint teljes szaporulat! Ezek a szerencsétlenek aztán tyúkólakban végzik, vagy a kuktában! :(((
A bakok egy részét a saját gazdája (tolvaja) veri agyon felnőtt korában! :(
baksus Creative Commons License 2010-05-25 22:10:25 4046
és hány pusztul el ostoba kirándulok miatt?
és mennyi a kaszálógépek miatt?
kicsit egysíkú vagy, nem gondolod?
A hozzászólás:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-25 21:51:14 4045
És vajon hányat lőnek majd le ostoba vadászok?
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-25 17:35:11 4044
Megérkezett az idei első őzgida! :)
Vajon hány éri meg szabadon a felnőtt kort, vagy hányat simogatnak meg buta kirándulók, halálukat okozva ezzel, vagy viszik haza az "árva" kis gidát? :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!