|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-26 11:46:57
|
4047
|
Őzgidát? Már megbocsáss, de ez a hozzászólásod is tükrözi tájékozatlanságodat! :((( A Pilisi Parkerdőből minden évben ellopnak annyi őzgidát, mint teljes szaporulat! Ezek a szerencsétlenek aztán tyúkólakban végzik, vagy a kuktában! :((( A bakok egy részét a saját gazdája (tolvaja) veri agyon felnőtt korában! :( |
|
 |
baksus
2010-05-25 22:10:25
|
4046
|
és hány pusztul el ostoba kirándulok miatt? és mennyi a kaszálógépek miatt? kicsit egysíkú vagy, nem gondolod? |
|
A hozzászólás:
 |
P.Y.T.
2010-05-25 21:51:14
|
4045
|
| És vajon hányat lőnek majd le ostoba vadászok? |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-25 17:35:11
|
4044
|
Megérkezett az idei első őzgida! :) Vajon hány éri meg szabadon a felnőtt kort, vagy hányat simogatnak meg buta kirándulók, halálukat okozva ezzel, vagy viszik haza az "árva" kis gidát? :(
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|