Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-07-21 17:07:16 4065
Inkább pénzért lövöldözzék szórakozásból.
Vajon miért irtották ki a farkasokat, mint természetes szelekciót?
Hogy a helyére lépjen a vadász, mint természetellenes szelekció.
A farkas az öreg, beteg egyedet szelektálja, hogy életben maradjon.
A vadász a legszebb őzet lövi le, hogy legyen trófeája és élvezkedjen.
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-25 21:51:14 4045
És vajon hányat lőnek majd le ostoba vadászok?
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-25 17:35:11 4044
Megérkezett az idei első őzgida! :)
Vajon hány éri meg szabadon a felnőtt kort, vagy hányat simogatnak meg buta kirándulók, halálukat okozva ezzel, vagy viszik haza az "árva" kis gidát? :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!