|
|
|
|
 |
oncogito
2010-07-21 17:07:16
|
4065
|
Inkább pénzért lövöldözzék szórakozásból. Vajon miért irtották ki a farkasokat, mint természetes szelekciót? Hogy a helyére lépjen a vadász, mint természetellenes szelekció. A farkas az öreg, beteg egyedet szelektálja, hogy életben maradjon. A vadász a legszebb őzet lövi le, hogy legyen trófeája és élvezkedjen. |
|
 |
P.Y.T.
2010-05-25 21:51:14
|
4045
|
| És vajon hányat lőnek majd le ostoba vadászok? |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-05-25 17:35:11
|
4044
|
Megérkezett az idei első őzgida! :) Vajon hány éri meg szabadon a felnőtt kort, vagy hányat simogatnak meg buta kirándulók, halálukat okozva ezzel, vagy viszik haza az "árva" kis gidát? :(
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|