Keresés

Részletes keresés

lgnis Creative Commons License 2010-05-23 23:44:03 664
sajnos nem
van valami okod 18 W-osakból összerakni? 58-ból egyszerűbb, egyenletesebb, gazdaságosabb.
Ha a kábelezés megengedi, célszerű három kört létrehozni.
 
Mennyire szeretnél hideg fényű spotokat?
A hozzászólás:
bpityu Creative Commons License 2010-05-23 20:48:32 662
köszönöm mindkettőtöknek, foglalkoztok ügyemmel.
két féle világitást kivánok összerakni a butorlapból készült élmennyezetembe. egyik felül, sorban egymás után normál 18Wos fénycsöveket, mintegy vonalszerűen mennyezetet kivánok világítani. ez lenne a hangulatvilágitás. ugyanakkor most,h végiggondoltam ez még fénycsövekkel is sokat fogyaszt.esetleg ledsorral nem lehetne alacsonyabb fogyasztást összehozni?
alul lefele meg hideg fényű pontszerűt szeretnék. külön csillárkapcsolóval működnének.
mivel magam csinálom, ezért amit megsporolok a munkadijon,azt inkább drágább,energiatakarékosabb megoldásra költeném.ezért is tetszenek a ledes spotok,bár élőben még csak igen gyengével találkoztam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!