|
|
|
|
 |
lgnis
2010-05-23 23:39:33
|
663
|
Fürdőbe 18W/930 alapesetben. Ha a párod nem is, előbb-utóbb a lányod sminkelni, hajat festeni fog annál a tükörnél lámpafénynél, amiből érdekes meglepetések lesznek, az asszony 30 körül elkezd azon aggódni, hogy tényleg szederjes-e az arca, vagy csak a "hülye lámpádtól" van: úgyhogy 930. Ha komolyabb fényt akarsz, akkor kétoldalra egy-egy. |
|
 |
lgnis
2010-05-23 17:46:50
|
660
|
| Nem, lényegesen kevesebb. |
|
A hozzászólás:
 |
pgyafi
2010-05-21 19:17:32
|
658
|
Fürdőszobában eddig volt felül egy "ufo lámpa" 2x40w sima izzóval és a tükör felett egy 5x 25w kicsi gömb izzó sor úgy naturan. Ezek helyett szerenék valami mostani, modern, energiatakarékos és ezeknél több fényt adó megoldást.
Az 5x 25wos izzó sor helyett a massive auqa seaboard menne, ebben 1x G5 13W cső van. Fog ez annyi vagy több fényt adni?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|