|
|
|
|
 |
TeeCee :o)
2010-05-21 08:50:21
|
24200
|
Gratula a kiállításhoz és az újságcikkhez is.
"A gyurgyalag tolla a napfényben ragyogó színeket szór" Bár ezt azért leírni egy fekete-fehér újságban... :D
Remélem el tudok jutni a kiállításra. |
|
A hozzászólás:
 |
Jajca
2010-05-21 08:40:56
|
24199
|
| Köszönöm szépen! Olyan kép is van, aminél Te is ott voltál, meg olyan is, ami a Te segítséged nélkül nem készülhetett volna el! ;-) |
|
Előzmény:
 |
tlight
2010-05-20 22:21:11
|
24198
|
Kitűnő anyag van kiállítva... össze kell szedned magad, hogy ezt a jövőben meghaladd, én drukkolok ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|