Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010-05-21 08:40:56 24199
Köszönöm szépen! Olyan kép is van, aminél Te is ott voltál, meg olyan is, ami a Te segítséged nélkül nem készülhetett volna el! ;-)
A hozzászólás:
tlight Creative Commons License 2010-05-20 22:21:11 24198

Kitűnő anyag van kiállítva... össze kell szedned magad, hogy ezt a jövőben meghaladd, én drukkolok ;-)

Előzmény:
Jajca Creative Commons License 2010-05-20 21:01:12 24197
Nagyon örülök, hogy ilyen sokan eljöttek/eljöttetek és megtiszteltetek a kiállítás megnyitóján!
Fo_Jo, köszönöm, hogy csináltál képeket! Légy szíves küld át nekem az eredeti képeket, amiket készítettél! Akár a raw-okat is, bírja a tjantyik kukac gmail pont com.
A megnyitó előtt kint volt Lehoczky Peti is, fotózott a holnapi Hírlapba ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!