|
|
|
|
 |
tlight
2010-05-20 22:21:11
|
24198
|
Kitűnő anyag van kiállítva... össze kell szedned magad, hogy ezt a jövőben meghaladd, én drukkolok ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
Jajca
2010-05-20 21:01:12
|
24197
|
Nagyon örülök, hogy ilyen sokan eljöttek/eljöttetek és megtiszteltetek a kiállítás megnyitóján! Fo_Jo, köszönöm, hogy csináltál képeket! Légy szíves küld át nekem az eredeti képeket, amiket készítettél! Akár a raw-okat is, bírja a tjantyik kukac gmail pont com. A megnyitó előtt kint volt Lehoczky Peti is, fotózott a holnapi Hírlapba ;-) |
|
Előzmény:
 |
Fo_Jo
2010-05-20 20:44:32
|
24196
|
Akire büszkék vagyunk! :-)
Fotókiállítása - megnyitó:
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|