|
|
|
|
 |
no.body
2010-05-20 21:17:38
|
93
|
| a férfilábfej igen szexi, eldugni bűn, láthatóvá tenni egészséges, kedves és az otthon illatát megőrző |
|
A hozzászólás:
 |
szpsz911
2010-05-20 20:28:13
|
92
|
Én elsőkörben a férfiakat szoktatnám le a nyitott lábbeli viseléséről*. Mindegy, hogy zoknival vagy anélkül, de a férfi lábfejet láthatóvá tenni az önmagában nagyon gáz és pupákos. Nőknél pedig a zokni vagy harisnya a szandálban, az irtandó.
__________________________________________________ *szandál, buzipapucs egyaránt iszonyat, zokni nélkül is |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|