|
|
|
|
 |
lgnis
2010-05-20 19:22:49
|
656
|
(a halogént jobb elfelejteni)... Neked nem kompakt fénycsőre lesz szükséged, hanem 20-35 W-os fémhalogénre, elektronikával. A szerkezeti részét nehéz elrontani :)
|
|
 |
legirepa
2010-05-19 20:58:15
|
652
|
| Ha fából lesz, nem ajánlom a halogént. Keresd a lámpatesten a csúcsára állított háromszögben az F betűt. Ez jelenti, hogy éghető felületre is szerelhető. |
|
A hozzászólás:
 |
bpityu
2010-05-19 17:11:47
|
651
|
milyen keresztmetszeti profilt érdemes venni? én miután közelről még nem vizsgáltam meg ilyet,azt tippelem 3darabból áll.egy vékony deszkából,meg két lécből.ja igen,fából szeretném,az gyorsabb,és egyedül is össze tudom rakni.lazúrozni,lakkozni szeretném.
valamint te hagyományos sima 50Wos halogén spotokkal készitetted?valami energiatakarékosabb fényforrást szeretnék.pl vannak kompakt feltekert fénycsövek 10-12cm átmérőben.
felülre meg sima fénycsöveket akarok. |
|
Előzmény:
 |
lgnis
2010-05-19 14:08:32
|
650
|
| Sok ilyent csináltam, kérdezz bátran. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|