Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010-05-18 21:55:46 24193
Köszönöm! Ha Csabán jársz, vess rá egy pillantást!
A "mi autónk" bekaphatja... mellettem állt egy ford, meg egy vw és rajtuk csak 1-2 kis mélyedés látszott.
Ha menni szeretnék, jelzek!
A hozzászólás:
pistabátyó Creative Commons License 2010-05-18 21:46:51 24192
Gratulálok a kiállításhoz!
Hétvégén már biztos lehet a gyurgyikkal is foglakozni.
(A nivában nem tett kárt a jég :-)
Előzmény:
Jajca Creative Commons License 2010-05-14 13:15:42 24184
Meghívó (nagyban)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!