|
|
|
|
 |
Scholl4
2010-06-27 20:21:44
|
118
|
... és ezért regisztráltál ide az index fórumra, hogy egy hozzászólás erejéig nyestriasztót reklámozz, természetesen internetcímmel egyetemben. :)) Kevésbé átlátszó módon talán hitelesebb lett volna.
Nem kell kártevőirtó szakembernek vagy biológusnak lenni ahhoz, hogy kijelentse az ember: olyan készülék amely hatékonyan riasztja a nyestet, legyet, mókust, darazsat, bolhát, egeret, patkányt, hangyát olyan NEM LÉTEZIK! A hatósági vizsgálatok egyértelműen kimondták, hogy az ultrahangos riasztók hatékonysága nem igazolt. Ezzel egybevág a kártevőirtó szakma tapasztalata is, az ultrahangos riasztók teljesen hatástalanok. Ezzel szemben drágák, és a hangjuk egyedül az embert zavarja! |
|
A hozzászólás:
 |
kisa0321
2010-05-18 09:08:05
|
117
|
Szia ewci!
A szüleim vidéken élnek és hasonló volt náluk is a helyzet. Próbálkoztak sokmindennel, volt aki azt tanácsolta, hogy vigyék fel a kutyát a padlásra "szagmintát hagyni" - nem működött. Volt aki szerint egy hangos rádió is elég, ez is csak kb. 1 hétig működött, utána semmi. Mivel nekik nincs internetük, így próbáltam megoldást keresni nekik és találtam egy oldalt (harps.hu), ahol nyestriasztót is árultak. Bár én kicsit drágának találtam, de azért megemlítettem anyuéknak. Ők azt mondták, ha működik, akkor nekik megér 60.000,- Ft-ot, úgyhogy megrendeltem helyettük. Elég gyorsan megérkezett, és láss csodát, igazuk lett, kb.3 hét múlva megszűntek az éjszakai zajok, tényleg eltakarodtak a nyestek. Szóval ha nem találsz jobb és olcsóbb megoldást, akkor én ezt tudnám javasolni. |
|
Előzmény:
 |
ewci
2010-05-14 17:21:04
|
114
|
Sziasztok! Körülbelül 2hónapja beköltöztek a nyestek a padlásra azóta ide is kölyközött nem tudunk tőlük aludni már nyest csapdát is tettünk fel de a tojásra nem mentek bele sem a csirke húsra valaki nem tudná megmondani mit kellene tenni velük?? éjjel nappal vinnyognak nem lehet tőlük élni:s |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|