|
|
|
|
 |
xtl
2010-05-18 00:41:41
|
205
|
| Elkelt a cica, már nem aktuális :( |
|
A hozzászólás:
 |
xtl
2010-05-16 20:13:33
|
204
|
Sziasztok!
Otthont, és gazdit keresünk ennek az öt éves, ivartalanított cicának. Nagyon kedves macs, az utcáról szedtük össze kölyökként, azóta nagymamámé volt, és most sajnos árván maradt. Nagyon szeretem, de egészségügyi okokból nem tudom magamhoz venni. A cicával Óbudán lehet megismerkedni, és az örökbefogadónak rengeteg almot, kaját, egyéb felszerelést tudunk adni. Hívjatok, sürgős! 30/221-6655.

 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|