|
|
 |
T. Thick
2010-05-15 23:57:32
|
4034
|
| A fürj védett madár, senki sem akarja már azért tenyészteni, hogy lelője. |
|
 |
baksus
2010-05-15 18:22:30
|
4031
|
hogy kinek kell orvos, azon lehet vitatkozni. amikor leirtam dolgokat, azon átléptél , figyelembe sem vette, csak azt látod meg, amit akarsz. ugyanazt szajkozod állandóan, semmi sem ingat meg. szerencsére nem rád van bizva a természet, mert akkor valóban vége lenne. az , hogy hagyjuk magára a természetet, és elvan az, ma már bebizonyosodott, nem müködik. de persze ezt sem fogod megérteni, ezért nem részletezem. javaslom, mozdulj ki, és ne csak a turistaösvényre, kutyával, hanem a való világba, és akkor irj ujra, ha valodi tapasztalataid , megfigyeléseid lesznek. ha áttértél, és nem eszed a levágásra nevelt állatokat, akkor megkövezheted a vadászokat. ne mosd el a dolgot, a kettő ugyanaz. persze szépitheted a dolgot, a természet része a tyuk, a disznó, és annak elpusztitása is bün. és te ebbe részes vagy. ezek után mit válaszolsz? gondolom a szokott dolgokat. ja, és a növények is a természet részei, igy ha vega leszel akkor is gyilkolsz. nem egyszerü igaz? tehát, a gyilkolás hol kezdödik? |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-15 17:27:19
|
4030
|
Komoly szakma: tenyészteni, hogy le lehessen lőni. Hogy legyen ok azt mondani, "nehogy túlszaporodjanak". De előtte tenyésztik... :-/ Ez a mai természetvédelem. Egyébként beszélgessetek tovább nyugodtan hasonló "szakmai" dolgokról, meg a puskákról. Én befejezem, elmondtam amit akartam. Nem vagyok pszichiáter, segíteni nem tudok rajtatok sajnos. Ennyi. |
|
Előzmény:
 |
baksus
2010-05-15 17:22:24
|
4029
|
nem hiszem hogy van, de nyithatnánk, mert én hiába hagytam abba pár éve a puskás vadászatot, a többi része még foglalkoztat. ilyen például a fogyolytenyésztés, kibocsájtás és megtartás kérdése. vagy a hazai fürj tenyésztésének kérdése. nos? de ezen kivül sok minden van, amit meg lehetne beszélni, és nem kellene az érzelmi állatvédőkkel foglalkozni, akiknek akármilyen észérvet mondasz, azonnal a zsigeri dogmákkal válaszolnak, minden racionális érv nélkül. én már ezért nem irok ide, mert hiába magyarázok el dolgokat, akkor is ugyanazt szajkozzák állandóan. ezeket nem tudod megingatni semmivel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|