|
|
|
|
 |
T. Thick
2010-05-15 23:55:44
|
4032
|
Igen, és az a baj, hogy az esetleges új topikban sem lenne tőlük nyugtunk.
A fürj tenyésztése engem is érdekelne. Olaszországból már kivadászták, és most hozzánk járnak az olasz vadorzók fürjért. Nemrég olvastam, hogy egy területről egy év alatt úgy kipusztították a fürjet és egy csomó énekesmadarat, hogy az ökológiai regenerálódás tizenkét évet is igénybe vehet. |
|
 |
oncogito
2010-05-15 17:27:19
|
4030
|
Komoly szakma: tenyészteni, hogy le lehessen lőni. Hogy legyen ok azt mondani, "nehogy túlszaporodjanak". De előtte tenyésztik... :-/ Ez a mai természetvédelem. Egyébként beszélgessetek tovább nyugodtan hasonló "szakmai" dolgokról, meg a puskákról. Én befejezem, elmondtam amit akartam. Nem vagyok pszichiáter, segíteni nem tudok rajtatok sajnos. Ennyi. |
|
A hozzászólás:
 |
baksus
2010-05-15 17:22:24
|
4029
|
nem hiszem hogy van, de nyithatnánk, mert én hiába hagytam abba pár éve a puskás vadászatot, a többi része még foglalkoztat. ilyen például a fogyolytenyésztés, kibocsájtás és megtartás kérdése. vagy a hazai fürj tenyésztésének kérdése. nos? de ezen kivül sok minden van, amit meg lehetne beszélni, és nem kellene az érzelmi állatvédőkkel foglalkozni, akiknek akármilyen észérvet mondasz, azonnal a zsigeri dogmákkal válaszolnak, minden racionális érv nélkül. én már ezért nem irok ide, mert hiába magyarázok el dolgokat, akkor is ugyanazt szajkozzák állandóan. ezeket nem tudod megingatni semmivel. |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2010-05-15 16:09:47
|
4027
|
| Van valami értelmes szaktopik a vadászatról, ahol hozzáértők cserélnek eszmét, és ahová nem jöhetnek ilyen sültbolondok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|