Keresés

Részletes keresés

baksus Creative Commons License 2010-05-15 17:22:24 4029
nem hiszem hogy van, de nyithatnánk, mert én hiába hagytam abba pár éve a puskás vadászatot, a többi része még foglalkoztat.
ilyen például a fogyolytenyésztés, kibocsájtás és megtartás kérdése. vagy a hazai fürj tenyésztésének kérdése.
nos? de ezen kivül sok minden van, amit meg lehetne beszélni, és nem kellene az érzelmi állatvédőkkel foglalkozni, akiknek akármilyen észérvet mondasz, azonnal a zsigeri dogmákkal válaszolnak, minden racionális érv nélkül.
én már ezért nem irok ide, mert hiába magyarázok el dolgokat, akkor is ugyanazt szajkozzák állandóan. ezeket nem tudod megingatni semmivel.
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2010-05-15 16:09:47 4027
Van valami értelmes szaktopik a vadászatról, ahol hozzáértők cserélnek eszmét, és ahová nem jöhetnek ilyen sültbolondok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!