|
|
|
|
 |
P.Y.T.
2010-05-15 17:09:55
|
4028
|
Most például te szeretnél provokálni engem, így nem hiszem, hogy az érdemi mondandóm érdekelne téged. Ha annyira érdekel, olvass vissza! |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2010-05-15 16:08:02
|
4026
|
| Neked van valami érdemi mondanivalód a provokáláson kívül? |
|
Előzmény:
 |
P.Y.T.
2010-05-15 09:52:33
|
4020
|
Olyan vagy mint a válaszod: EGYSZERŰ. Ez téged minősít, de nem is vártam tőled mást! Tükrözi a lelkivilágod - ha egyáltalán van ilyened.....
Úgy látom a nőket nem tudod tisztelni, így nem csoda, hogy az állatokat is semmibe veszed.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|